З жовтня 2022 року в рамках проекту „ПознайМОСЯ” ми будуємо добрі практики для багатокультурного середовища у Поморському воєводстві.

Наближаючись до підсумку спільної роботи, запрошуємо на „ПознайМОСЯ – День Української Культури” в Музеї Еміграції у Гдині. Вже 18 червня 2023 року зустрінемося на культурній інтеграції для всіх мешканців регіону.

У програмі: майстер-класи з українського вишивання, перегляд документальних фільмів української тематики, виставка робіт з конкурсу „Повсякденність” і концерти українських творців.

ЗустріньМОСЯ на вулиці Польській 1! Вхід на всі події безкоштовний!

Детальна інформація наведена нижче:

Концерти з видом на море

Гордій Старух

це артист та музичний продюсер з Львова. Він є володарем майстерності в грі на лирі-колбі, традиційному українському струнному інструменті. У своїй музиці він поєднує традиційні українські пісні та мелодії з різними елементами електронної музики.

Рибонька

Українсько-польський, гданський музичний дует грає авторську музику. Вони представляють щиру та емоційну музику. Поєднують меланхолійний звук інді з елементами народної музики, джазу та року.

Перегляд документальних фільмів української мови

Синдром Гамлета
реж. Ельвіра Нєвєра
Петро Росоловський

Моя Озерна
реж. Карина Бєндковська

Казка про Поні
реж. Уляна Осовська
Денис Страшний

Виставка та фінал фотоконкурсу „Повсякденність”

Фотографії, зібрані на виставці, є роботами молодих людей з України, які були відібрані у конкурсі. Нашою метою було активізувати українську дітей та молодь, спробувати зрозуміти, як виглядає перспектива приїзду до Польщі і створення тут свого світу.

Повсякденність – виставка фотографій і конкурс
Повсякденність – виставка фотографій і конкурс
Повсякденність – виставка фотографій і конкурс

Вишиванки майстер-класи
з українського вишивання

Хустка є важливою складовою невичерпного скарбу духовної культури України. З нею пов’язана багатовікова історія українського народу, його творчий пошук, радість і смуток, перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. Вишиванка – це духовний символ українського народу, батьківщини, тепла рідної матері в руках.

Для участі обов’язкові заявки

https://bit.ly/wyszywankiDKU_zapisy

Nataliia Kovalyshyna

українка за походженням, мешканка Гданська за вибором. Має багаторічний досвід роботи вчителем та педагогом, координаторкою справ стосовно учнів з міграційним досвідом, волонтеркою з Гданська, членкою двох скликань Ради іммігрантів та іммігранток при Президенті Міста Гданська, дипломованою майстринею народного мистецтва. Цікавилася вишивкою ще у початковій школі, навчалася в ній від вчителя техніки, а також від мами та сестри. Вона вдосконалювала свої навички, зокрема, у художній школі.