Warsztaty odbędą się w Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu, 1 października (sobota). Będą trwały od godziny 10:00 do godziny 11:30. Poprowadzi je Adriana Goulart (Samba Brasil Show). Wstęp wolny, obowiązują zapisy!

Zapisy: https://forms.gle/BxrpoNGZsTU6rA2P9

Adriana Goulart – brazylijka, tancerka, nauczycielka i instruktorka tańca, choreografka i reżyserka spektakli karnawałowych. Znana z wielu występów tanecznych, programów telewizyjnych (Taniec z Gwiazdami, Idol, Orzeł czy Reszta, Pytanie na Śniadanie, Kawa czy Herbata oraz licznych audycji radiowych). Od najmłodszych lat występuje na karnawałowych pokazach podczas słynnych na cały świat corocznych prezentacji szkół samby w Rio de Janeiro. Taniec ma we krwi.

Autorka wielu choreografii, które automatycznie stały się wzorcem i kanonem samby i axe dla innych zespołów, tancerzy i nauczycieli tańca. Projektantka strojów karnawałowych. Przez 14 lat pobytu w Polsce wykształciła wielu tancerzy i instruktorów tańca obecnych dzisiaj na polskich estradach i salach nauki. Założycielka pierwszego oryginalnego brazylijskiego zespołu samby w Polsce – „Samba Axe Bahia” obecnie „Samba Brasil Show”. Sama mówi „Samba to słońce, plaża, piękno ruchu i muzyki ale także ekspresja kolorów, emocji i erotyzm. Samba to mój kraj Brazylia.”

Więcej informacji na Facebooku: https://fb.me/e/1NdKKez9P

Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz Regulamin i RODO Dworu Artusa.

Regulamin: https://artus.torun.pl/regulamin/

RODO: https://artus.torun.pl/polityka-prywatnosci/

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.